PostgreSQL 7.3 - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Kerberos 4 error: %s
it: Errore di Kerberos 4: %s

en: could not set socket to blocking mode: %s
it: impossibile impostare il socket sulla modalità di blocco %s

en: Kerberos 5 authentication rejected: %*s
it: Kerberos 5 riufta l'autenticazione: %s

en: could not restore non-blocking mode on socket: %s
it: impossibile ripristinare la modalità non bloccante sul socket: %s

en: SCM_CRED authentication method not supported
it: Metodo di autenticazione SCM_CRED non supportato

en: Kerberos 4 authentication failed
it: autenticazione Kerberos 4 fallita

en: Kerberos 4 authentication not supported
it: autenticazione Kerberos 4 non supportata
