Postgresql 7.4 - en to fa translation catalogue (39 entries)

en: %s displays control information of a PostgreSQL database cluster.
fa: %s نمایش اطلاعات کنترلی مربوط به کلاستر پایگاه داده PostgreSQL.

en: Usage:
      %s [OPTION]
    
    Options:
      DATADIR        show cluster control information for DATADIR
      --help         show this help, then exit
      --version      output version information, then exit
fa: روش استفاده:
     %s [امکانات]
    
    امکانات:
     DATADIR      نمایش اطلاعات کنترلی کلاستر برای DATADIR 
     --help     نمایش این راهنما و خروج
     --version    نمایش اطلاعات مربوط به نسخه و خروج

en: 
    If no data directory is specified, the environment variable PGDATA
    is used.
fa: 
    در صورتی که پوشه اطلاعات مشخص نشود، متغییر محیطی PGDATA
    استفاده خواهد شد.

en: Report bugs to <pgsql-bugs@postgresql.org>.
fa: مشکلات فنی را به <pgsql-bugs@postgresql.org>گزارش دهید.

en: starting up
fa: شروع شدن

en: shut down
fa: پایان

en: shutting down
fa: خاموش شدن

en: in recovery
fa: در حال بازیابی

en: in production
fa: در حال تولید

en: unrecognized status code
fa: کد حالت شناخته نشده

en: %s: no data directory specified
fa: %s: هیج پوشه اطلاعاتی مشخص نشده است

en: Try "%s --help" for more information.
fa: برای اطلاعات بیشتر "%s --help"  را آزمایش کنید.

en: %s: could not open file "%s" for reading: %s
fa: %s: فایل "%s" را نمی توان برای خواندن باز کرد. %s

en: %s: could not read file "%s": %s
fa: %s: فایل "%s" قابل خواندن نیست: %s

en: WARNING: Calculated CRC checksum does not match value stored in file.
    Either the file is corrupt, or it has a different layout than this program
    is expecting.  The results below are untrustworthy.
fa: اخطار: CRC checksum با مقداری که در فایل ذخیره شده مطابقت نمی کند.
    یا فایل خراب است، و یا طرح بندی آن 
    با آنچه که این برنامه انتظار دارد متفاوت است. خروجیهای زیر غیر قابل اعتماد هستند.

en: pg_control version number:            %u
fa: شماره نسخه pg_control:            %u

en: Catalog version number:               %u
fa: شماره نسخه کاتالوگ        %u

en: Database cluster state:               %s
fa: وضعیت کلاستر:         %s

en: pg_control last modified:             %s
fa: آخرین تغییر pg_control:         %s

en: Current log file ID:                  %u
fa: مشخصه فایل گزارش جاری       %u

en: Next log file segment:                %u
fa: قسمت بعدی فایل گزارش:            %u

en: Latest checkpoint location:           %X/%X
fa: محل آخرین نقطه وارسی:       %X/%X

en: Prior checkpoint location:            %X/%X
fa: اولین نقطه وارسی:           %X/%X

en: Latest checkpoint's REDO location:    %X/%X
fa: آخرین نقطه وارسی برای دوباره کاری: %X/%X

en: Latest checkpoint's UNDO location:    %X/%X
fa: آخرین نقطه وارسی برای برگشت به حالت قبل:      %X/%X

en: Latest checkpoint's StartUpID:        %u
fa: آخرین نقطه وارسی برای StartUpID:      %u

en: Latest checkpoint's NextXID:          %u
fa: آخرین نقطه وارسی برای NetxtXID:       %u

en: Latest checkpoint's NextOID:          %u
fa: آخرین نقطه وارسی برای NetxOID:      %u

en: Time of latest checkpoint:            %s
fa: زمان آخرین وارسی:       %s

en: Database block size:                  %u
fa: اندازه بلوک در پایگاه داده:      %u

en: Blocks per segment of large relation: %u
fa: تعداد بلوکها در هر بخش از یک Relation بزرگ: %u

en: Maximum length of identifiers:        %u
fa: بیشترین طول مشخصه ها:    %u

en: Maximum number of function arguments: %u
fa: بیشترین تعداد آرگومانها در توابع:  %u

en: Date/time type storage:               %s
fa: نوع ذخیره سازی زمان/تاریخ:      %s

en: 64-bit integers
fa: 64-bit عدد صحیح

en: floating-point numbers
fa: اعداد حقیقی

en: Maximum length of locale name:        %u
fa: بیشترین طول نامهای محلی:     %u

en: LC_COLLATE:                           %s
fa: زبان محلی برای مرتب سازی:    %s

en: LC_CTYPE:                             %s
fa: زبان محلی برای تشخیص انواع کاراکتر ها:              %s
